/ ГоловнаПро проект Субота, 21 Липня 2018  
швидкий перехід
сервіс

Інтернет-видання “Юриспруденція он-лайн”

Останнє оновлення розділу 11.10.2007, 11:11

Інтернет-видання “Юриспруденція он-лайн” – некомерційний інформаційно-правовий проект, перша в Україні приватна ініціатива науковців та практикуючих юристів метою якої є сприяння розвитку юридичної науки та практики, поширення правової інформації, популяризація української правової думки та юридичної практики як минулого, так і сучасного серед усіх хто цікавиться проблемами юриспруденції на основі нових інформаційних технологій.

В інтернет-виданніЮриспруденція он-лайн” постійно доступні публікації науковців, студентів та юристів-практиків із актуальних проблем теорії та практики, авторські сторінки юристів, бібліотека типових документів, рецензії, моніторинги, посібники або гіперпосилання на них, останні новини права українських інформагенств, форум та інші сервіси з використанням нових інформаційних і комп’ютерних технологій та сучасного дизайну.

Науковими консультантами даного видання є провідні юристи-науковці та практики міста Львова при підтримці Інформаційно-правового Центру “Наше право” та Товариства сприяння українсько-польській співпраці у галузі юридичної освіти та науки.

Інтернет-видання “Юриспруденція он-лайн” був задуманий як постійно оновлювальний портал, що забезпечував би читачам відкритий доступ до електронної правової інформації, представленої в повнотекстових базах даних. За дане видання постійно входить у двадцятку найвідвідуваніших юридичних видань України.

Отож, актуальність інтернет-видання “Юриспруденція он-лайн” полягає у необхідності створення та існування українського інформаційно-правового порталу, який би забезпечував юристам-науковцям, практикам та студентам відкритий (необмежений) доступ до електронної правової інформації різних галузей юриспруденції, формуванням українського юридичного інтернет-простору.

Даний проект є самостійним, завершеним дослідженням практичного значення. Структура сайту та його основні розділи містять нові теоретичні та практичні положення, які можна визначити як певне досягнення сучасної юриспруденції.

Обґрунтованість і достовірність правової інформації забезпечується широким використанням різноманітних джерел.

Наукова та практична цінність інтернет-видання полягає у тому, що за характером і змістом - це перша у глобальній мережі інтернет та вітчизняній науці права приватна ініціатива студентів, науковців та практикуючих юристів метою якої є поширення правової інформації, популяризація української правової думки та юридичної практики на основі нових інформаційних технологій.

Програмне забезпечення сайту розроблене з використанням: 1) ОС: FreeBSD; 2) Серверної мови програмування: PHP ; 3) Бази даних: MySQL; 4) Веб-серверу: Apache; 5) Технології веб: HTML, JavaScript, CSS , VB script; 6) Advanced technology: Smarty Template Engine; 7) Середовища разробки: PhotoShop, Home Site , Eplus. Воно дозволяє здійснювати оновлення даних мінімально малий проміжок часу (щоб розмістити статтю, каталог, фотографію достатньо натиснути одну кнопку, все, що потрібно від оператора – це надати системі інформацію, всю рутинну роботу з оновлення і публікації система бере на себе).

Основні характиристики програмної оболонки: висока оперативність розміщення матеріалів; широкі можливості самостійного редагування матеріалів (без залучення технічного персоналу); висока гнучкість управління змістом – можливість самостійно змінювати структуру сайту; модульна архітектура, що дозвояє легко розширювати можливості сайту.

Наші кнопки:

       

 


реклама

/ Головна / Про проект /
Copyright © 2006 Юриспруденція
Всі права застережено.
Ідея та концепція: Юриспруденція

Розробка сайту:
Якщо інше не зазначено в самих публікаціях, всі права на них (статті, дослідження, інформаційні та наукові повідомлення тощо) належать відповідним авторам і охороняються у відповідності з чинним законодавством України. Передруки та цитування вітаються за умови гіперпосилання .