/ ГоловнаАвторські сторінкиАвторська сторінка Зоряни Лунь Четвер, 01 Березня 2012  
швидкий перехід
сервіс

Розділ модифіковано 09.06.2004, 16:04

ЛУНЬ Зоряна Іванівна (05.03.1973 р.) – асистент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права, канд.юрид.наук з 2003 р.

 

Закінчила 1995 р. юрид. факульт. Львівського державного університету ім. Івана Франка.

 

Працювала юрисконсультом на підприємстві, згодом на викладацькій роботі у Львівському кооперативному коледжі економіки і права, Правничому коледжі Львівського національного університету ім. Івана Франка.

 

2003 р. у Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України захистила дисертацію на тему: “Правова охорона Конституції України”.

 

Займається дослідженням наковиих проблем конституційного контролю, діяльності органів конституційної юрисдикції, конституційної відповідальності.

 

Основні авторські публікації: “Правова охорона конситуції: до питаня про постановку проблеми”, “Конституційний контроль як політико-правова категорія: теоретичні аспекти”, “До питання про удосканалення гарантій правової охорони Конституції України” та ін.


реклама

/ Головна / Авторські сторінки / Авторська сторінка Зоряни Лунь /
Copyright © 2006 Юриспруденція
Всі права застережено.
Ідея та концепція: Юриспруденція
Якщо інше не зазначено в самих публікаціях, всі права на них (статті, дослідження, інформаційні та наукові повідомлення тощо) належать відповідним авторам і охороняються у відповідності з чинним законодавством України. Передруки та цитування вітаються за умови гіперпосилання .