/ Головна Субота, 21 Липня 2018  
розділи
швидкий перехід
сервіс

Рішення Європейського Суду з прав людини щодо права на об’єднання - уже он-лайн

13.05.2008, 11:11

Рішення Європейського Суду з прав людини щодо права на об’єднання українською мовою тепер доступні у електронній бібліотеці проекту Товариства сприяння українсько-польській співпраці у галузі юридичної освіти і науки на Інтернет-виданні «Юриспруденція on-line».

З вересня Товариство сприяння українсько-польській співпраці у галузі юридичної освіти та науки реалізує проект „Громадський моніторинг та консультування з питань державної реєстрації та відносин громадських організацій, релігійних організацій, профспілок, благодійних організацій з контролюючими органами влади як передумова реалізації та захисту права громадян на об’єднання” у партнерстві із Інформаційно-правовим Центром „Наше право” та Інтернет-виданням „Юриспруденція оn-line” за підтримки Міжнародного Фонду „Відродження”.

Юристи та експерти проекту надають безкоштовну правову допомогу особам, які мають намір створити та зареєструвати громадську, благодійну, релігійну організацію чи профспілку, громадським організаціям, у тому числі молодіжним та дитячим громадським організаціям, благодійним організаціям, профспілкам, релігійним організаціям, громадянам щодо реалізації та захисту права на об’єднання, здійснюють моніторинги та дослідження. Щомісяця колективом проекту готується та поширюється випуск Електронного правового дайджесту для громадського сектору.

Також у рамках проекту здійснюється моніторинг, переклад та узагальнення Рішень Європейського Суду з прав людини, які стосують реалізації права на об’єднання. Нові та актуальні Рішення щодо реалізації та захисту права на об’єднання, на жаль, доступні лише у базі Європейського Суду англійською чи французькою мовами.

Експертами та правниками здійснено переклад та узагальнення усіх Рішень Суду щодо статті 11 Конвенції про захист прав та основних свобод людини, які прийняті з вересня місяця до цього часу. Вони публікувалися у відповідних номерах Електронного правового дайджесту для громадського сектору. Сьогодні вони доступні для перегляду та скачування у бібліотеці проекту, яка підтримується Інтернет-виданням «Юриспруденція on-line» (http://lawyer.org.ua/?i=267).

Усе більше порушень констатуються Судом у країнах колишнього радянського простору, у тому числі України та Росії. Уже є Рішення у справі Корецький та інші проти України, яке засвідчило недосконалість легалізаційно-дозвільної процедури діяльності громадських організацій в Україні. Також у Рішенні Московська Церква Саєнтологів проти Росії встановлено недосконалість легалізаційної процедури щодо релігійних організацій, безпідставність відмови органів юстиції перереєструвати організації. В електронній бібліотеці Ви також можете прочитати переклади та огляди Рішень Європейського Суду з прав людини у таких справах як справа Evaldsson and other проти Швеції, Zhechev проти Болгарії, Baczkowski and others проти Польщі, Церква Саєнтологів проти Росії, Galstyan проти Арменії, Nurettin Aldemir and others проти Туреччини, Ismayilov проти Азейбарджану, Piroglu and Karakaya проти Туреччини, Корецький та інші проти України.

Переклад та узагальнення Рішень Європейського Суду з прав людини здійснено у рамках проекту “Громадський моніторинг та консультування з питань державної реєстрації та відносин громадських організацій, релігійних організацій, профспілок, благодійних організацій з контролюючими органами влади як передумова реалізації та захисту права громадян на об’єднання” за підтримки Міжнародного Фонду „Відродження”.


версія для друку   |  обговорити у форумі   |  
/ Головна /
Copyright © 2006 Юриспруденція
Всі права застережено.
Ідея та концепція: Юриспруденція

Розробка сайту:
Якщо інше не зазначено в самих публікаціях, всі права на них (статті, дослідження, інформаційні та наукові повідомлення тощо) належать відповідним авторам і охороняються у відповідності з чинним законодавством України. Передруки та цитування вітаються за умови гіперпосилання .